08 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Ödeme Olmasına Rağmen Sipariş Tamamlanmamış Görünüyor.

Konu onlara gönderdiğim ilk mesajdan anlaşılabilir:
"SIP0002778747 numaralı siparişimin ödemesi kredi kartımdan çekilmiş görünüyor. Sitenizden, "sipariş onay" mesajı da geldi. Ancak, "siparişlerim kısmında hiçbir sipariş görünmüyor. Ayrıca, ürün hala sepetimde görünüyor... "

Ardından özetle şunlar yazıldı:
Vatan: Sipariş numarası yanlış tekrar gönderin.
Ben: Numara sipariş onayında yazan numaradır. Onay mesajının linki ile ödemeye ilişkin bilgileri gönderdim.
Vatan: "Konu hakkında 444 56 56 numaradan bilgi alabilir siniz. "
Böyle anlamsız bir geri dönüş olmaz. İlla telefonla görüşülmesi gerekiyorsa, kusur Vatan'ın sisteminde oluğu için, onların araması gerekir.

Ozan 2.119 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı08 Ocak 2015

    Web sitesinin mesaj merkezine bakan personel aradı. Nihayet, sorunu dinleyen, anlamaya çalışan birisiyle konuşabildim. İç prosedürleri ile ilgili eleştiri ve önerimi (çözemedikleri sorunu, çözebilecek birime iletebilmeleri) yöneticilerine ileteceğini söyledi. Bana mesaj yazanın muhtemelen kendisi olduğunu söyleyerek, özür dileme nezaketini gösterdi. Düzgün tavrı için kendisine teşekkür ederim.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Ozan 08 Ocak 2015

    Bugün çağrı merkezini aradım. Müşteri temsilcisi (Burak), sistemlerinden kaynaklı bir hata olduğunu ve işlemin ancak çağrı merkezinden yapılabileceğini söyledi. Mesaj sistemindeki sorunu ve oradan doğru düzgün bilgi verilmediğini söylediğimde sözleşmede çağrı merkezinden işlem yapılacağını söyledi. Sözleşmeyi okumanın gerçekçi bir beklenti olmadığını ve mesaj sisteminde bu konuda yardımcı olunamayacağı yönünde bir bilgi olmadığını söylediğimde beni sözleşmeyi okumamakla suçladı. İlk mesajlarında çağrı merkezine yönlendirmedikleri ve son mesajlarında çağrı merkezini neden aramam gerektiğini açıklamadıkları için şikayet kaydı oluşturmasını isterken telefon yüzüme kapandı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön