01 Kasım 2014

Vatan Bilgisayar Notebook Özellikleri Yanıltıcı!

Vatan Computer web sayfasından satış yapabiliyor her şirket gibi. Fakat notebook bilgisayarların kullanılma nedenleri taşınabilir olmaları ve bu taşınabilmenin en önemli kriteri olan ağırlık firmanın hiç önem vermediği bir özellik. Bu özelliğe göre ürün filtreleme yok. Bu özelliğe bir çok üründe belirtilmemiş bile. Aldığım bilgisayar taşıyabileceğimin üzerinde ağır olursa memnun olmayacağım çok açık. Ülkemizde her alanda olduğu gibi kaliteli hizmet yok. Örnek ürün; "http://vatanbilgisayar.com/toshiba-satellite-l50-core-i5-4200u-26ghz-8gb-1tb-2gb-156-w8-notebook. Html#ozellikler "

Ugur 258 Okunma

Cevaplar

  • Ugur 30 Aralık 2014

    2 Ay geçti üzerinden. Hiç bir şey değişti mi? Paylaştık diyorsunuz ama müşteri hala berbat hizmet alıyor. Bir notebook ağırlığı nasıl yer almaz ürün sayfasında hala inanamıyorum.

  • Ugur 30 Aralık 2014

    "Http://vatanbilgisayar.com/toshiba-satellite-l50-core-i5-4200u-26ghz-8gb-1tb-2gb-156-w8-notebook. Html#ozellikler" HİÇ bir şey değişti mi? Paylaştınız vs. Ama müşteri hala berbat hizmet alıyor. Bir notebook ağırlığı nasıl yer almaz ürün sayfasında hala inanamıyorum.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Geribildiriminiz için teşekkür eder, bizler için değerli olduğu ifade etmek isteriz. Yazınızda sözünü ettiğiniz konuların ilgili departmanlar ile paylaşılıyor olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön