10 Mart 2014

Vatan Bilgisayar Müşterisini Mağdur Ediyor.

Vatan Bilgisayar'dan Sony Ericson marka cep telefonumun arıza vermesi nedeniyle 22.02.2014 tarihinde 13MS0035994 kayıt numarası ile bıraktım. 2 hafta sonra ürününüz mağazamızda hazırdır alabilirsiniz mesajı geldi ancak mağazaya gittiğimde müşteri hizmetleri mesajınız var onu ileteyim dedi ve ekledi ''arıza garanti kapsamına girmediğinden ücret karşılığında yapılacaktır ve bunuda önce ücreti yatırarak sonra yatırılan ücrete ait makbuz ile bize getirerek tamirata başlanabiliyor.

Bu ne saçma bir prosedürdür diye tepki verdiğimde bizden dolayı değil tedarikçimizle anlaşmamız bu şekilde. Eğer ki Vatan benim haklarımı korumayacaksa, muhattabım olmayacaksa benim için artık alışveriş bitmiştir Vatan'dan.

Esra 113 Okunma

Cevaplar

 • Esra 19 Mart 2014

  18.03.2014 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından arandım .Verilen bilgi sadece servis prosedürü anlatıldı çözüme dair hiç bir işlem yapılmadı .Aldığım ürünün tedarikçisi ile vatan bilgisayarın servis anlaşmasından bahsetti .Çok komik değilmi ben tedarikçi ile muhattap olacaksam Vatan bilgisayardan neden alış veriş yapıyorum !!!

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Mart 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 18:14 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla.

 • Esra 12 Mart 2014

  otomatik cevap istemiyorum ben bir an önce yanıt istiyorum 20 gündür telefonumu kullanamıyorum güvenım tamamen bitmek üzere vatana karşı

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi11 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön