04 Eylül 2013

Vatan Bilgisayar Müşteri Hatası Dendi!

Vatan Bilgisayar Apple Ipad Mini tablet aldım. Cihazı muhafazalı bir kılıfta kullanmaktaydık ve ne şekilde olduğunu bilmediğimiz bir nedenle camında çatlak meydana geldiğini gördük. Firmanın servisine formları ile 050813'te teslim ettik.

Cihaz servise gitti kullanımdan kaynaklı müşteri hatası dendi ve fiyat çıkarıldı. Bizde fiyatı çok yüksek bulduğumuz için o şekilde kullanmaya devam etme kararı aldık. Bu nedenlede cihazımızı tarafımıza gönderilmesini istedik. Cihazı 19/08/2013 tarihinde servisten alabileceğimi söylediler.

Sinan 111 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 05 Eylül 2013

    (önceki şikayet metinin devamıdır)isimli Vatan Bilgisayar çalışanı cihazı kontrol ettirmeden acele bir şekilde teslim formunu imzalattı bu teleşını ilk anlamamıştım ancak daha sonra formu imzaladıktan sonra kontrol etmemi istediğinde ve cihazdaki sorunun başka yerlerde de olduğunu fark edince anladım. Sizden ricam mağduriyetimin giderilmesi ben bunun için tüm yollara başvurarak hakkımı arayacağım ancak ilk önce sizinle iletişime geçmek istedim. Ürünüm şuan Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerinde ve bu şekilde teslim almak istemediğim için sizinle iletişime geçmek istedim. Gereğinin yapılmasını rica ederim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön