02 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar Kutusu Açılmış Ürün Gönderdi!

Dürbün almak için Vatan Bilgisayar GOP/İST. şubesine gittim. Etiket fiyatı ile sistem fiyatı arasında 35 TL fark olduğu söylendiğinde geri döndüm. 1 hafta sonra Vatan Bilgisayar'ın internet mağazasından dürbünün siparişini verdim ve 3 gün içerisinde elime ulaştı. Samsun mağazadan gelen koliyi açtıktan sonra ilk sorun; ürün kutusunun bandrolü titizlikle yırtılmıştı.

İkinci sorun ise; Nikon 12x50 olarak verdiğim siparişin kutusu Nikon 12x50 fakat içindeki ürün Nikon 7x50 idi. Göndericiyi aradığımda bana "Kapalı kutu gönderdim." dedi, fakat görünen köy klavuz istemiyordu. Yanlışlığı düzeltmek için ürünü aynı şekilde geri göndermemi istediler. An itibariyle ürünü geri gönderdim. Beklemedeyim.

Burak 237 Okunma

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı06 Ocak 2014

    Vatan Bilgisayar Samsun mağazası ürünü kısa sürede ve olması gerektiği şekilde değişti. Müşteri tavsiyem; gönderim safhalarının daha sağlıklı bir hale getirilmesidir. Teşekkür ederim..

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi03 Ocak 2014

    Geribildiriminiz için teşekkür eder, bizler için değerli olduğu ifade etmek isteriz. Yazınızda sözünü ettiğiniz konuların ilgili departmanlar ile paylaşılıyor olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön