Vatan Bilgisayar Kusurlu Cihaz Satıp Mağdur Ettiler.

Berkcan G. |

Antalya Konyaaltı şubesinden 12.09.2014 TV aldım,kurulumunu yaptım.TV açılıyor hiç bir komuta cevap vermiyor. Bir saat içinde aldığım yere giderek sorunu açıkladım.Denediler kumandasının arızalı olduğu anlaşıldı. Koca mağazada kumanda aramaya başladılar bulamadılar, aynı özelliklerde tv alayım madem dedim onuda bulamadılar.

En son çare iadeye gittik kasaya pos cihazından banka kartıma da iade yapmayı beceremediler. Muhasebemizden istekte bulunacağız ödeme için daha sonra merkeze ulaşacak merkez bankayla iletişime geçecek 15 gün içerisinde de hesabınıza paranız yatmış olur dediler. Ben bu mağduriyeti çekmek zorunda mıyım? En kısa sürede yatmazsa hakkımı çeşitli yollarla arayacağım.

Etiketler :

Ürün İade Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkcan G.
  27 Eylül
  11:26

  15 GÜN GEÇMİŞTİR VE HESABIMA HİÇ BİR ŞEKİLDE ÖDEME GERÇEKLEŞTİRİLMEMİŞTİR.3-5 GÜNE YATAR DİYEREK GEÇİŞTİRMEKTEDİRLER.PAZARTESİYE KADAR BİR GELİŞME OLMAZ İSE TÜKETİCİ HAKLARI ARDINDAN DA MAHKEMEYE VERECEĞİM.İYİ ÇALIŞMALAR.

 • 24 Eylül
  12:00

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Berkcan G.
  21 Eylül
  20:12

  benim için vatan bitmiştir

 • 18 Eylül
  17:24

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com