Metin S. Teşekkür Mesajı

Ürün sıfır ürün ile değişim yapılarak mağduriyetim giderimiştir.

Vatan Bilgisayar Kırık Ürün Gönderdi!

Metin S. |

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum güç kaynağını arızalanması neticesinde tamiri için 29.11.2013 tarihinde kargo aracılığıyla İstanbul-Topkapı şubesine gönderdim. Ürünün tamiratını sağlayıp bana 20.12.2013 tarihi ile kargolamışlar. Ürün bana 27.12.2013 tarihi ile ulaştı. Yani yaklaşık 1 haftası kargo geçen bir ürün kolisi hasar görmüş ve içerisindeki ürün kırık bir şekilde ulaştı.

Kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup geri yolladım. Ürünü maalesef teslim almıyorlar. Açıklamaları ise fatura kutunun üzerinde olacakmış. Ben de diyorum ki bana nasıl geldiyse öyle yolladım fatura kutunun içerisinde. Ayrıca yollamadan önce telefon açıp durumu bildirdim. Mağduriyetim devam etmekte.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin S.
  16 Aralık
  10:45

  Ürün sıfır ürün ile değişim yapılarak mağduriyetim giderimiştir.

 • Metin S.
  03 Ocak
  18:02

  Vatan Bilgisayar ürünü yine kabul etmemiş bu nasıl bir anlayış anlamadım Genel Müdürlükten arıyorsun gerekli incelemeyi yapmak için paketi kabul edeceğini söylüyorsun sonra kargo elemanı paketi geri götürüyor yine kabul etmiyorsun. Amacımız ne sizin? Takip nosu UA00400099478 UPS kargo

 • Metin S.
  02 Ocak
  22:58

  İlgili birimden bugün aradılar ilgileneceklerini söylediler. Bakalım sonuç ne olacak bende merakla bekliyorum. Sonucu buradan tekrar paylaşırım. Vatan Bilgisayar gibi büyük bir firmanın müşterisini mağdur etmeyeceğini umuyorum.

 • 31 Aralık
  15:59

  Konu, ilgili birime aktarılmıştır.

  Saygılarımızla