22 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Kampanyalı Satılan Ürün İptal Edildi!

Vatan Bilgisayar'dan aldığım kampanyalı Intel marka 240 GB 335 Serisi Sata 3.0 SSD ürünüm tarafıma satılmış,satış sözleşmesi gelmiş,kartımdan taksitler bile yansımış olmasına rağmen benden onay alınmadan, muadil başka bir ürün bile gösterilmeden iade işlemi yapılarak iptal edilmiştir.
Kendileri ile 22.02.2013 18.15 deki kayıtlı olan görüşmemde ise haklılığımı kendilerinin de kabul etmesine rağmen herhangi bir aksiyon alıp ellerinde olmasına rağmen bana bu ürünü (veya muadilini) sunmadılar.

Bu konuda Vatan Bilgisayar benim ve benimle birlikte bunu yaşayan diğer insanlar için ciddi imaj kaybı yaşamıştır. Bu imajı da 3-5 kuruşla değil ancak müşteriyi bu noktada memnun ederek geri alabilirler.

Ali 60 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Mart 2013

    Bana gelen mesaj bu şekilde: Sn. Müşterimiz. Daha önce mail olarak tarafınıza bildirildiği üzere siparişinizdeki ürünün tedariki sağlanamadığından dolayı ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir. İyi günler dileriz… Ben bu ürünün aynı zamanda internette ve mağazada satışta olduğunu biliyorum. Ekran görüntüsünü bile gönderebilirim. Hala aynı yalana sığınmanız ciddi hayalkırıklığı oluşturmaktadır. Çözüme yönelik olmayan,cevap vermiş olabilme amacını taşıyan hareketlerde bulunmanız da ayrıca bir eleştiri konusudur. Herkesin de bunu böyle bilmesi gerekir.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön