09 Mayıs 2013

Vatan Bilgisayar Kamera Arızası!

Şubat ayı içerisinde sony xperia go marka cep telefonu aldım.Kamerasında donma ve açılmama arızası sebebiyle 21 nisan 2013 tarihinde teknik servise teslim edildi. 08 mayıs 2013 tarihinde ürünün geldiğiyle ilgili cep telefonuma mesaj geldi. Cihazı almaya gittiğimde test ederken kamerasındaki arızanın devam ettiğini gördüm ve müşteri hizmetleri yetkilisi de gördü.

Bu durumda cihazı teslim etmemesi gerekir ama isteğim üzerine tekrar servis formu doldurdu. Cihazı teslim ederken oluşan durumu yazmak istemedi. Israr edince yazdı. Bu durumdan şikayetçiyim. Belirtilen şikayetleri servis formuna kendi yorumu isteğiyle yazıyor. bizimkileri yazmıyor.

Ersin 62 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön