05 Mayıs 2014

Vatan Bilgisayar İnternet Sitesinden Ürünün Parasını 2 Kez Çekti.

Vatan Bilgisayarın sitesinden sipariş numarası : 2526661 olan 1 adet ekran kartı aldım ancak internet bankacılığında kredi kartı hareketlerimi kontrol ettiğimde 2 defa bu ürünün ücreti çekildiğini gördüm.

Kendileri ile iletişime hem site üzerinden hemde telefon ile geçtim ancak telefonla görüştüğümde bana öğlen döneceklerini söylemelerine rağmen geri dönüş alamadım. Aynı şekilde site üzerinden yazdığım mesajlara da bir geri dönüş alamadım.

Berk 165 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Berk'in Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2014

    Sağolsun vatanbilgisayar.com geri 2 gün sonra mesaj atmış!!! Sayın Berk Altıkardeş, 1 adet tarafınıza tanımlanmış olarak gözükmektedir konu hakkında 444 56 56 ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla... Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ www.vatanbilgisayar.com Bildiğim şeyi tekrar yazmışlar teşekkür ettim!, gerçi benim beklentim bir çözüm süreci veya mağduriyetimi ciddiye alıp gerekli yerlerin bildirildiğini belirtmeleriydi ama sağolsunlar telefon numarası verip işin içinden sıyrılmışlar o zaman sitede ki bu mesajla desteği kaldırsınlar bir tek telefon numarası koysun arkadaşlar, iki seferdir aynı şey oluyor ürün hakkında detaylı bilgi istedim bir kere ona da mağazalarımızdan bilgi alınız diye kısa bir cevapla geçiştirmişler ellerine sağlık! Kendi hatalarında bile bu rahatlık ve ciddiyetsizlik hiç hoş değil 1 ürünün parasını 2 kere çekmek ne demektir az buzda bir para değil ve hala ben işin peşinden koşuyorum.. Mesajdan sonra telefon ile numarayı arayıp dün bana döneceklerini söylememe rağmen dönmediklerini söyledim telefonda ufak bir süre beklettikten sonra herhangi bir bilgi yok size bugün dönecekler dedikten sonra telefonu kapattım, bir 15 dk sonra beni geri arayıp 2. çekilen paranın bana 10 gün içinde iade edileceğini söylediler umarım bunda da fiyasko yaşatmazlar ve 10 gün sonunda tekrar peşlerine düşmem. İşin en acı tarafı hiç bir şekilde müşteriyi geri kazanma adına hiç bir adım atılmaması, en azından yaşadığınız bu teknik aksaklıktan dolayı sizden özür diliyoruz en kısa sürede probleminizin giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz gibi bir şeyler söyleyebilirler ama heralde kendileri daha çok yeni bu işleri yaptıkları için bu tarz müşteri memnuniyeti sistemlerine açık değiller, yurt dışında böyle bir hatayla direk af dilenip, ufak bir indirim çeki veriliyor ama burada bir çift söz bile söylenemiyor. Her neyse yinede problemimin çözüleceğini bildirdikleri için vatan call center a teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön