29 Temmuz 2013

Vatan Bilgisayar İadede Zorluk Çıkarıyor!

Bostancı Vatan Bilgisayar' dan aldığım 250 TL' lik Gold Master uyduyu geç açılmasından dolayı beğenmedim ve iade etmek istedim . Tabi akla karayı seçtirdiler bana. Müşteri İlişkileri iade alamayız dedi, ürünü firmaya yollar sorun varsa başka bir şey alırsınız dedi.

Ne yani 250 TL' yi kitlediniz mi dedim , 'yapacak bir şey yok 'dediler . Biraz tartıştık velhasıl kelam kalem pil alıp kasaya geçtim . Kasadaki arkadaş demez mi' isterseniz geri kalanı kartınıza yükleye bilirim dedi ve karta yükletip hemen oradan kaçtım.

Tuncay 126 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

  • Tuncay01 Ağustos 2013

    Halaaa vatan Bilgisayar dan arayan soran olmadı demekki bukada önemsiziz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön