Vatan Bilgisayar İade Sorunu!

Aslihan Zeynep E. |

Vatan Bilgisayar'dan yeni Acer marka bilgisayar satın aldık. Bu bilgisayarda, PC kapanmıyordu, güncelleme sorunu var diyip hep açık kalıyordu. PC alalı 10 gün olmuşken Vatan Bilgisayar'a
geri verdik, iadeden önce tamir politikaları olduğunu söylediler, yaklaşık 1,5 aydır PC geri verilmedi. Bir arıyoruz, teknik servise gönderdik, teknik servisi arıyoruz, Acer'a gönderdik, Acer'ı arıyoruz Vatan Bilgisayar'a gönderdik şeklinde dört dönüyor. En son bilgisayarın teknik
serviste çizildiğinden mütevellit tekrar teknik servise gönderdiklerini söylediler. Bilgisayarı da geçtim paramı da iade etmiyorlar, şirket üzerine alımlarda iade yokmuş. Kimsenin birbirinden haberi yok.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslihan Zeynep E.
  17 Nisan
  16:21

  Vatan Bilgisayar ürünü \"insiyatif\" ve \"müşteri memnuniyeti\" adı altında geri aldığını söyleyerek tarafıma iade kuponu verdi. (zira zaten 30günü geçmişti ayrıca 10 günlük ürün arıza olduğu içinde ayıplı mal hakkım vardı ama yinede çalışanlar üstün hizmetten ötürü lütfederek geri aldığını söyleyip durdular) Peşin para ile aldığım ürüne karşılık verdikleri kuponla internet sitesinden alışveriş yapmak yasak, kAMPANYALI ürün almak yasak, mAĞAZAYA gitmeden ve en pahalı ürünü almadan bırakmıyorlar yani. Vatan Bilgisayarda satış sonrası hizmet sıfır! Uzak durun. 

 • 17 Nisan
  14:56

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 10 Nisan
  15:37

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com