23 Şubat 2015

Vatan Bilgisayar İade Edemiyorum!

19 Şubat tarihinde Elazığ Vatan Bilgisayar şubesinden Lenovo Z2 pro cep telefonu aldım. Ürünün ödemesini yaptıktan sonra ürünün stokta kalmadığını sadece teşhir ürünü olduğunu belirttiler yenisini istedik hala elime ulaşmadı. Bugün şubeye gittim iade istediğimi söyledim ve ürünü benim adıma ithalatçı firmadan talep ettiklerini bu yüzden iadesini yapamadıklarını belirttiler. Sonrasında çağrı merkezi ile görüştüğümde ise kendilerinin sadece mesafeli satışlarda müdahale edebildiklerini ve iadeyi yapamayacaklarını belirttiler. Cayma hakkımı kullanmak istiyorum ve tarafıma en kısa sürede ödediğim 1899 TL bedelin nakit olarak ödeme yaptığım hesaba iadesini istiyorum.

Can 280 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi23 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Can 23 Şubat 2015

    Az önce Elazığ vatan tarafından arandım urunun geldiğini ve faturasının kesildiğini teslime hazır olduğunu belirttiler tekrar onlara da iade etmek istediğimi cayma hakkımı kullanmak istediğimi söyledim bana para ödemesi yapamayacaklarını ancak hediye kuponu verebileceklerini söylediler saçmalık ben nakit 1900 TL ödüyorum onlar bana kupon veriyor. Sayın yetkililer lütfen durumu ivedi bir şekilde değerlendirip bir sonuca ulaştırınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön