01 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar Hatalı Montaj Yaptı.

Bostancı Vatan Bilgisayar'dan 26 ocak 2014 pazar günü bir sistem topladım. Bana tüm parçaları Vatan'dan almam kaydıyla montajı kendilerinin yapabileceklerini söylediler. Ben de parçaları aldıktan sonra montaj yapılması için Bostancı şubesine bıraktım. Özellikle montajda bir hata olmamasını rica etmememe rağmen, eve geldiğimde gördüm ki montaj hatalı yapılmış.

Öndeki USB girişlerini çalışmıyor çünkü montajı yapan şahıs (H*** Bey) USB lerin anakarta olan girişlerini bağlamayı unutmuş. Kendilerini bu ihmalkar ve özensiz çalışmalarından dolayı kınıyorum.

Üstün 400 Okunma

Cevaplar

  • Üstün'nin Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

    Bilgisayarimi tekrar götürdüm ve hatalı montajı herhangi bir ücret talep etmeden hizli bir şekilde düzeltiler. Daha sonra genel müd. arayip memnun olmadığım bir konu kalıp kalmadığını sordular, çözüm sürecindeki tutumlarından, ilgilerinden memnun kaldım. sorunumda tamamen çözüldü. Ayni hizmeti tekrar almam için montajdaki elemanlarin hatasiz iş yapacaklarına güvenmem lazım ki ilk başta uyarmama rağmen yine de hatalı bağlamışlardı. O yüzden ayni hizmeti vatandan almam. sorun çıktığında yardımcı olmaları ayrı birşey, baştan sorun çıkmayacak kadar özenli çalışmaları ayrı birşey. Ben sorun çıkınca hemen düzeltmelerini takdir ediyorum ama baştan sorun çıkmadan hizmet almak istiyorum. şikayetvar.com a teşekkür ederim.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön