Vatan Bilgisayar Hasarlı Televizyon!

Elif G. |

Yaklaşık olarak 5-6 gün önce Edirne'deki Vatan'dan televizyon satın aldık. Televizyonu satarken teşhir ürünü olmadığını stok ürünü olduğunu herhangi bir problemle karşılaştığımızda faturamızla birlikte gelebileceğimizi söylediler. Televizyonun kurulumu için kendimizin açabileceğini servise gerek olmadığını belirterek bize ürünü verdiler.

Bir kaç gün sonra ürünü açtığımızda hasarlı olduğunu gördük. Hemen faturamızla beraber Vatan'a gittik. Fatura tarihinin üzerinden 5 iş günü geçtiği için herhangi bir işlem yapamayacaklarını televizyonu kendimiz açtığımız için de servise gönderilemeyeceğini söyleyip bizi gönderdiler. Hiçbir işlem yapılmıyor televizyon elimizde kaldı.

Etiketler :

Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif G.
  27 Ekim
  10:59

  Herhangi bir çözüm üretilmedi.Mağduriyetim giderilmedi.Ürün elimde kaldı. Bir daha asla tercih etmeyeceğim yakınlarıma da önermeyeceğim bir firma.

 • Elif G.
  24 Ekim
  12:35

  Bana verilen faturada teşhir ürünü satın aldığım bununla alakalı değişim veya iade hakkımın olmadığını belirten bir ibare yer almamaktadır. Buna istinaden aldığım ürünün diğer ürünlerde geçerli olan iade ve değişim haklarının geçerli olması gerekmektedir.

 • 24 Ekim
  11:12

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 23 Ekim
  14:58

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • Elif G.
  22 Ekim
  01:14

  Fatura tarihi 14.10.2014 fatura numarasi ED3672277 sira no 672277 elif sert abdurrahman mah sakir karayayla apt d3 edirne merkez

 • 21 Ekim
  18:06

  Değerli Müşterimiz;

  Lütfen fatura bilgilerinizi veya servis kayıt numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com