Vatan Bilgisayar Günlerdir Gönderilmedi!

Altay K. |

4 Mart 2013 tarihinde internet üzerinden alımını yaptığım 2005259 nolu siparişim günlerdir Adana mağazasında "hazırlanıyor" olarak görünüyor. Basit bir kılıfın kargolanması günler süren ne tür bir hazırlık yapıldığını anlamak mümkün değil. iki defa aradığım müşteri hizmetleri yetkilisinden biri yarın elinize geçecek (!) bugün aradığım yetkili ise faturası kesiliyor sayfadan takip edin dedi. Sanırım burada arkadaşlara bir tür ön cümleler verilmiş. Aynı tarihte bu kılıftan sonra hepsiburada. com'dan sipariş ettiğim WD hardiskim 1-2 sat içerisinde kargolandı. dün elime geçti. 120 TL'ye sıkıntı satın almış olduk, tebrikler.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Altay K.
  16 Mart
  12:25

  İnternette siparişimiz teslim edildi görünüyor kargo bilgisi tekrar mağazanıza iletilmiş görünüyor siz ilgili birime aktardık diyorsunuz sonuç yok bilgi yok REZALET

 • 13 Mart
  15:42

  Konu, ilgili birime aktarılmıştır.

  Saygılarımızla

 • Altay K.
  11 Mart
  11:33

  Bu, Vatanbilgisayar.com sayfası ve telefonla yaptığım hiçbir şikayete geri dönüş olmadı. Ürün bugün geldi. Fatura 13" için içinde çıkan ürün 11" idi. İade ettim. Ancak sonraki süreçle ilgili kimseye ulaşamıyorum. Buradan alışveriş yapmayın !!!!!