Vatan Bilgisayar Eski, Kullanılmış Ürün Vermişler!

Cevdet D. |

21.06.2015 Vatan Computer Cevizlibağ'dan fakir gala marka filitoz aldık. Satıcıların elinde telefonları müşteriyle ilgilenmiyorlar bile. Ürünü almaya karar verdikten sonra E** B** ilgilendi. Ürünü depodan kasaya getirdi başka ürünlerde aldık yine aynı ilgisizlik zorla yanımıza bilgi alçak birini çağırttırdık her biri telefonlarına gömülmüş hiç ilgilenmiyorlar.

Kasada ürünü ütü olarak girmişler bunu düzeltmelerini bekledik eve gelip ürünü açtığımızda şoka uğradık. Eski yemek pisliği içerisinde kullanılmış el bile değdirilmeyecek kadar pis bir ürünü satmışlar. Ertesi gün şikayetimi düzeltmelerini beklediğim halde ürünü verdim elimizde yok denildi mağduriyetim hala giderilmedi.

Etiketler :

Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Cevdet D.
    26 Haziran
    09:02

    21.06.2015 vatan cevizlibağ birkaç ürünle birlikte fakir/gala filitoz aldık. Fakat satıcıların kendi halinde davranışları telefonlarıyla ilgileniyolar müşteri gelmiş mi gelmemiş mi ilgilenilmiyor. Ürünü almaya karar verince bi temsilci depodan getirdi kasaya ödeme aşamasına gelince ütü olarak girmişler orada da hatalarını düzeltmek için bikaç dakika beklettiler. Ürünü alıp evimize geldikten açtıktan sonra inanılmaz derecede tiksindim. Böyle saygısızlık görmedim kullanılmış pislik içinde bi ürün her yeri çizilmiş içinde yemek kırıntıları pislikleri var. Ürünü hediye edecek olsaydım yerin dibine girmiştim. Sıfır bi ürün alıyorsunuz evinize geliyorsunuz pislik içinde. Bir daha asla alışveriş yapmam