18 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar Eksik Ürün Gönderdi.

5 TL daha ucuz diyerek, internet mağazasından 11.01.14'de bir video oynatıcı sipariş ettim, 15.01.14'de kargo geldiğinde ben evde yoktum, annem kargoyu paketi açılmamış ve sağlam şekilde teslim almış. Eve gelince paketi açtım ve içinde kumanda olmadığını farkettim. Destek bileti oluşturup, durumu anlattım.

Ürünü en yakın Vatan mağazasına götürmemi istediler. Bunun üzerine bugün Antalya Lara mağazasını arayıp durumu anlattım. Bana ürünü götürebileceğimi söylediler. 1 saatlik yol gittim, ama yetkili dalga geçer gibi ürünü internet siparişi olmasından dolayı alamayacaklarını, fatura adresine, üstelikte kargo parasını ödeyerek yollamam gerektiğini söyledi. Ürünü göndermiyorum kumanda sadakam olsun.

Mehmet 249 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Şubat 2014

    Konunun sonuçlandığı falan yok. Ben konuya hasıl olan kumandayı, firmanızdan değil, kendi imkanlarımla başka yollarla temin ettim. Ayrıca yanlış yönlendirilmeyle ilgili firmanızın sebep olduğu mağduriyetim hala devam etmekte olup, bu konuda da şahsıma herhangi bir özür iletilmemiştir. Bu iletinizi cevap olarak kabul etmiyorum.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu sonuçlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Mehmet23 Ocak 2014

    Vatan bilgisayarı artık eskisi kadar güvenilir bulmuyorum. Personellerinde ki, bilgi ve saygı eksikliğini çözmedikleri sürece, tekrar alışveriş yapmayı planlamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön