22 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Değişim İstiyorum!

Ben Asus marka laptobumu 13/03/2013 tarihinde Vatan kadıköy şubesine yapılması için verdim. ürünümün garantili olduğu ve garanti belgesi ile teslim ettim ve teslim tutanağımı aldım. ürünüm 18/03/2013 tarihinde yetkili servise gitti ancak ürünün tamiri için benden 135,00 tl +kdv diye tamir parası istendi.

Ürünümün garantili olduğunu ücretsiz yapılacağını bildirmeme rağmen ürünüm Vatan Bilgisayara geri gitti. ancak yaptığım konuşmalar görüşmeler yazmış olduğum mesajlarla ürünümün garantili olduğunu ve ücretsiz yapılması gerektiğini anlatmama rağmen ürünüm Vatan Bilgisayara gitti , daha sonra tekrar garantiye geldi ürünüm şu an hala tamiri devam etmektedir.

Emre 52 Okunma

Cevaplar

  • Emre 13 Ocak 2014

    HİÇ BİR ÜRÜN ALMAYACAĞIM BİR ÇÖP BİLE ALMAYACAĞIM ALDIRMAYACAĞIM , TEKNOSA BU KONUDA BİR NUMARA .

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Madde 4 g fıkrası çerçevesinde “İmalatçı-üretici ve/veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri mallar için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmek üzere, kendileri tarafından ve/veya aralarındaki sözleşme uyarınca, bu amaçla yetki verilen gerçek veya tüzel kişiler tarafından kurulan ya da kurulmuş bulunan tesisler” olarak servis istasyonları ile imalatçı-üretici ve ithalatçılardan söz edilmektedir. Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ise satıcı firmadır, yetkili teknik servis değildir. Garanti verme işlevi ise ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespiti lazım gelir. Saygılarımızla

  • Emre 26 Temmuz 2013

    bir daha vatan bilgisayar almam ve aldırmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön