09 Temmuz 2013

Vatan Bilgisayar Bir Mause İle Zarar Eden Kurum!

Bir mause aldık. 1 ay kullandık kullanmadık, bozuldu. Garantiye götürdük. Yenisi değil, eskisi geldi. O da 1 hafta oldu olmadı, bozuldu. Yine garantiye gönderdik. Yine eskisi gelirse bu sefer para yardımı yapacağım bir mause parası kadar. Eğer yine aynı hatadan bozulur da yine garantiye gönderip yine aynısını gönderirlerse, önce firma için günlüğe çıkacağım, sonra cuma namazından sonra mendil açıp yardım toplayacağım, sevaptır.

Osman 97 Okunma

Cevaplar

  • Osman 19 Temmuz 2013

    Ben ürünü alırken aracı olduğunuz için ürünü sattığınız için alıyorum. Siz o firmanın satışını yapıyorsunuz diye hiçbir şeyden muaf olamazsınız. Örneğin sorabilirsiniz firmaya; "Bir maus vardı, öldü mü kaldı mı?" Siz neden varsınız? Aracı olup firmada ürünleri satmak için. Ciddiyetle yapmıyorsanız ürünü satmayın. Veya diyin ki biz bu işi yapamıyoruz, garantiye gelen ürünleri gönderiyoruz ama bizi kaale alıp erken göndermiyorlar. Burada üretici firma değil, siz zarar görürsünüz prestij olarak. Şu an umurunuzda olmayabilir tek kişiyim diye ama gözümde bir "hiç" oldu Vatan Bilgisayar. Bunu biri görür, okur ve oluruz 2 kişi. Konuyu okuyan 606 kişi var. Bak çoğaldık değil mi?

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Madde 4 g fıkrası çerçevesinde “İmalatçı-üretici ve/veya ithalatçıların, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri mallar için; kullanım ömürleri süresince satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmek üzere, kendileri tarafından ve/veya aralarındaki sözleşme uyarınca, bu amaçla yetki verilen gerçek veya tüzel kişiler tarafından kurulan ya da kurulmuş bulunan tesisler” olarak servis istasyonları ile imalatçı-üretici ve ithalatçılardan söz edilmektedir. Vatan Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ise satıcı firmadır, yetkili teknik servis değildir. Garanti verme işlevi ise ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespiti lazım gelir. Saygılarımızla

  • Osman 12 Temmuz 2013

    9 Gün geçtiği halde daha yeni üründe hasar olduğunu tespit etmişler. Ben zaten tatil yapsın diye gönderdim değil mi ürün?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön