11 Mayıs 2013

Vatan Bilgisayar Bilgisayar Bozuk Çözemiyorlar!

Bilgisayarımın monitöründe yüksek derecede titreme gri dalgalanma var. vatan pc ye gittim her hangi bir sorun bulunamadı ve oradan bir çalışan monitörün bozuk olduğunu söyledi ve asus yetkili servisine gönderildi. Monitör geri geldi (belgesi var) herhangi bir sorun olmadığını söylüyorlar. Vatan pc ye sorduğumda da sorunun nedenini bilmiyorlar bahane üretiyorlar.

Ben 1. 5 aydır PC mı bekliyorum daha bugün elime geçti gerçekten çok bunaldım yüksek meblaya bir kasa toplayıp bu derece sorunlar yaşamayı kimse istemez madem çözemiyorlar paramı geri istiyorum artık parçalarımı tek tek gönderip gönderip beni oyalıyorlar tüketici haklarına başvuracağım burdan alışveriş yaptığım için pişmanım iade istiyorum.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön