24 Nisan 2014

Vatan Bilgisayar Bilgilendirme Yapmıyor.

Vatan Bilgisayar'dan aldığım bilgisayarda kargoda oluşan hata nedeni ile ürünü geri iade ettim ve kendilerine ürün ulaştırıldı. İlk aramamda bana 3. veya 4. gün arayıp bilgi verileceği söylendi. Aradan 18 gün geçti toplam 4 kez aradım ve bir şikayet maili attım ve bana hep sert bir "sizlere geri döneceğiz" denildi.

En son ürünü iade etmek istediğimde ve para iadesi talep ettiğimde UPS kargonun hasarı kabul etmediğini, onay verirsem ürünün servise verileceğini ve 20 iş günü sonunda bana döneceklerini söylediler. Bu denli müşterilerini bilgisiz bırakıp, en sonunda iki firmanın oyalamaları ile hasarlı ürünü elimde patlatma amaçlı oyunları tam bir hayal kırıklığıdır. Ben davada açacağım. Paramı geri istiyorum.

Gülsüm P. 112 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Müşteri Temsilcisi06 Haziran 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Gülsüm P.10 Mayıs 2014

  Herşey çok güzel ayarlanmış ürün elimde kaldı aynen dediğim gibi. Ben ODTÜ de Bilgisayar 3. sınıf öğrencisiyim hayatım boyunca hiçbir yerde böyle birşey görmedim ve kesinlikle Vatan Bilgisayarı tavsiye etmiyorum.

 • Gülsüm P.28 Nisan 2014

  Firma halen bir çözüm sunmamıştır.

 • Vatan Bilgisayar Müşteri Temsilcisi24 Nisan 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön