07 Nisan 2015

Vatan Bilgisayar Beylikdüzü Şubesi'nde Saygısız Ve İlgisizlik!

Vatan Bilgisayar Beylikdüzü mağazasından sıfır olarak aldığım bir ürün değişim ürünü çıkmıştır. Burada müşteri memnuniyeti adına Vatan Bilgisayar'ın beni araması gerekirken ben onları sürekli aradım. En son aramamda Beylikdüzü şubesinde olan L. hanım benim konuşmama müsaade etmedi. Telefonu meşgul ettiğimizi söyledi. Derdimi anlatamadım.

Bu hanımefendi yönetici vasıflarına uymadığından dolayı şikayetim bu yöndedir. Müşteri memnuniyeti böyle mağazalarda çok önemli bir konudur. Fakat L. hanım işin verdiği stresi müşteriye yansıtmak zorunda değildir. Detaycı konuşmam aynı işleri benimde yaptığımdan dolayıdır. Gereği için yardımlarınızı bekliyorum.

Onur 241 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Onur 07 Nisan 2015

    Ayrıca Belirtmeliyim ki Burada Mağdur Olan taraf Benim. Vatan Bilgisayar Nasıl oluyor da Bana Sıfır Diye değişim ürünü satıyor? Aradığım temsilciler bana telefonunuz incelemede diyor. Bence incelemede değil. o ürünler incelense bana o değişim ürünü satılmazdı. Bu nedenden dolayı tüketici mahkemesine kadar dava açıp hakkımı savunacağım. Saygılarımla.

  • Onur 07 Nisan 2015

    Eklemek İstediğim Diğer Bir Konuda var Yukarıda Detaylı Açıklamasını Yapamadım. Vatan Bilgisayardan Aldığım ürün Bana sıfır Olarak satılmıştı. Bunu Apple Firmasının Bana Verdiği Destek İle Seri Numarası Ve İmei Numaraları İle Bir Değişim Ürünü olduğunu İspatladım. Bunun Doğrultusunda Apple Firması Bana Sıfır Bir Telefon Göndereceği Bilgisinde Vatan Bilgisayar Beylikdüzü mağazasından Aldım. Sık Sık Aramamın Nedeni Her aradığımda Kargoda, şu Gün Gelicek denmesiydi. Son görüşmede de Aynı Şeylerin Tekrar Edilmesi Üzerine Leyla Hanım Bana Şunu Söyletmedi; Kargoya 1 Hafta Önce Verilen Ürün Nasıl oluyor da Şu Zamana Kadar Gelmiyor? Gerçekten Üslubumu Bozmadım orada Yönetici Olan Bir İnsan Müşteriyi Dinlemek Zorundadır. Ben Değil Sadece Leyla Hanım Konuşmuştur. Gerçekten Bu üslub ve bu ağızda Konuşması Bir birey Olarak can Sıkmaktadır. Bİzler Sayesinde Kalkınıp Ticaret Yapan Bir Firma Yöneticilerini Seçerken Daha Dikkatli Olmalıdır bu da naçizane Önerimdir. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön