27 Ağustos 2014

Vatan Bilgisayar Başlı Başına Fiyasko.

Vatan Bilgisayar'dan everest hdm-555 media player aldım. Geldiği gibi aynı kargo ile geri gönderdim. Çünkü ürün açık, kumandası kırık, bozuk ve tabiri caizse birisi ürünü ve aksamlarını kutuya basmış ve yollamış. Görüntü içler acısıydı. 3 senedir internet üzerinden alışveriş yapıyorum. Daha önce ne böyle bir kutu içeriği gördüm ne de müşterisi ile böyle ilgisiz alakasız olan bir işletme gördüm.

Ürünüm yola çıkalı tam on gün oldu ama vatan dan hala ses yok. Mail atıyorum yine cevap yok. Arıyorum, en az onbeş dakika beklemem lazım (ki sonucun ne olacağı yine meçhul). Kısacası Vatan Bilgisayar ağzımı açık bıraktı. (Trabzon'da mağazasınada gidiyorum, personeli adeta müşteriyi başından savmaya çalışıyor)

Ceyhun 367 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun 04 Eylül 2014

    Vatanı ne tercih ederim ne de öneririm...(İnternet üzerinden tercih etmeyeceğim gibi bölgede bulunan mağaza personelinin aşırı duyarsız olmasından dolayı datercih etmeyi düşünmüyorum)

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 11:18 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön