04 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Ayıplı Ürün Tamir Edilerek Gönderildi!

Vatan bilgisayarın web sitesi üzerinden Toshiba marka dizüstü bilgisayar almıştım. Bilgisayar 12.03.2013 tarihinde elime ulaştı. Bilgisayar üzerinde elektrik kaçağı olduğunu farkettim. Bunun üzerine ayıplı ürünün birebir değiştirilmesi için ertesi gün 13.03.2013 tarihinde UPS kargo ile Vatan'a ürünü geri gönderdim.

Değişim istediğim halde ürünün benim iznim dışında tamir edilerek gönderildiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim. Bu durum ile ilgili müşteri hizmetlerine itirazımı ilettim. İtirazımın sonucunu bekliyorum. Yine olumsuz bir gelişme olursa buradan şikayetimi tekrar yazacağım. Gerekli aksiyonlar halen alınmazsa konuyu daha da ileriye götüreceğim. Vatan Bilg. yetkililerine duyurulur.

Turan 41 Okunma

Cevaplar

  • Turan 04 Nisan 2013

    Servisten ürün geldi. Ürünün üzerindeki civatalar üzerinde oynama var. Ürünün içi açılmış. Ürün üzerinde çizikler de var. Ayrıca orjinal faturam da tarafıma gönderilmemiş. Yeni aldığınız bir ürünün ayıplı olması ve bu ayıbının hiç tüketiciye danışılmadan tamir edilmesi ne kadar sorumsuzca bir davranıştır. Problemle karşılaşmamak için aldığım Toshiba markaya da verdiğim bir sürü para heba oldu. Vatan bilgisayardan bu ürünün iadesini bile istemedim. Yenisi ile birebir değiştirilmesini talep etmiştim. Bu talebimin kısa zamanda olumlu sonuçlanacağına inanıyorum. vereceğiniz olumlu yanıt ve hızlı yanıt için şimdiden teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön