Vatan Bilgisayar Ayıplı Ürün İadesini Yapmıyor.

Yücel G. |

Vatan Bilgisayar İzmit Şubesinden 18/09/2013 tarihinde satın aldığım ürün azami tamirat süresinde yapılamadığından dolayı Gölcük Tüketici heyetine başvurdum,23/02/2015 tarihinde lehime karar çıkmıştır. Vatan Bilgisayar bu karara itiraz davası açmıştır. Bu itiraz davasında yine lehime karar çıkmıştır.

Gerekçeli karar tarafıma ulaşmıştır. İzmit şubesini defalarca arayıp yardımcı olmalarını ayrıca web siteleri şikayet kısmına defalarca durumu izah ettim, verilen cevapları ise klasik cevap yöntemi karar bize gelsin diyerek zaman geçiriyorlar. Ben artık avukata davayı devredip icra davası açıp avukat ve yasal faizleri ile tahsil edeceğim.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel G.
  09 Ağustos
  11:42

  Vatan Bilgisayar tenezzül edip müşterisine dönüş bile yapma zahmetinde bulunmuyor. Bu firma seviyesini belli etmiştir.

 • Yücel G.
  28 Temmuz
  00:56

  Bu yapılan tamamen saygısızlık insanları dolandırıyorlar lütfen ürünün iadesini yapsınlar insanları kandırmasınlar cihazı şubelerinden alıp İstanbul merkez binalarının ve tüm müşterilerin önünde kırıp bu yapılanı ne pahasına olursa olsun gazeteye belgeleriyle birlikte vereceğim. Teşekkürler

 • Yücel G.
  28 Temmuz
  00:50

  Vatan Bilgisayar gibi bir firmanın böyle bir davranış sergilemesini kınıyorum, ayrıca bu firmadan ürün alacakların bir kez daha sağlıklı düşünmelerini isterim.
  Teknosa firmasında 3 yıl önce buna benzer bir durumda hiç itiraz etmeden iade ödemesi yapılmıştır.