16 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Ayıplı Malın Değişimi!

31.03.3 Pazar günü Vatan'dan Lenovo marka z500 serisi dizüstü bilgisayar aldım. 01.04.2013 Pazartesi cihazın üst cover'ın sağ tarafında (kapak kısmı) sıralı yer yer derin ezikler olduğunu fark ettim ve ertesi gün işten izin alıp cihazı firmaya iade için gittim. Paramın iadesi talebini reddettiler cihazdaki kusuru teknik servise inceletmek için aldılar.

Cihazı Lenovo bilgisayar teknik servisine gönderdiklerinin ikinci günü Lenovo teknik servis elemanları beni telefonla arayıp parça değişimini teklif ettiler. Böyle bir teklif kabul edilemez. ürünün değişiminden ve hasarından hangi firma sorumlu,vatan topu lenovoya atıyor lenovo vatana.. hukuki süreç başlatıyorum ve firmaları teşhir ediyorum.

Mesut 110 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön