27 Aralık 2013

Vatan Bilgisayar Ayıplı Exper Tablet PC Sattı!

Servis no:40MS0014174 müşteri servis no'su ile sd kart yuvasındaki boşluk nedeniyle sd kartımın içine kaçtığını onun çıkartılması gerektiğini belirten bir şikayet ile Vatan Bilgisayar'a başvurdum. 20 iş günü dolmaması adına servis formunda yazan anakart değişimi yapıldı, şarj giriş yeri değişti.

1 ayı dolmamış bir cihazda neden bu işlem yapılıyorki. Kaldı ki benim bununla ilgili bir şikayetim yoktu. Ayrıca cihazda herhangi bir işlem yapılmamış görünüyor. Lütfen konuyla ilgilenin sd kart yuvasının yanı nasıl oluyorda boş oluyor. Tablet pcimde sd kart yuvası sorunu dışında herhangi bir sorunum yoktu. Sd kartımı ve tablet pc mi en kısa sürede geri istiyorum. Vatan Bilgisayar'ı kınıyorum.

Ferdi 45 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi 31 Aralık 2013

    Ben satıcıyım sonrasına karışmam diyen bir firma olduğu için kesinlikle tavsiye etmem. Personeli çok ilgisiz ve bilgisiz. Müşteriyi doğru ve yeteri kadar bilgilendirmiyor.

  • Ferdi 31 Aralık 2013

    Önemle ve bilhassa belirttiğiniz satıcı kelimesinden kasıt ben ürünü satarım gerisine karışmam diyorsanız bu görüşünüzü kınıyorum açıkçası.Yetkili teknik servis değiliz ibaresi geçerli ise madem neden müşteri hizmetlerinden ürünü teslim alıp servise yönlendiriyorsunuz. İlgili servise başvurun demiyorsunuz. Ki ürünü teslim aldıysanız, şikayet konusu belli ise bu konuda sizin de sorumluluğunuz olduğunu düşünüyorum teslim alarak. Ayıplı mal diye iletiyoruz müşteri hizmetlerine sd kartın çıkarılmasını ve yuvanın kapanmasını istiyoruz ama gelen rapor ana kart değişimi sarj yeri tamiri..bu ne lahane ne perhiz. ..belirli süre dediğiniz 1 ayı geçmiyordur herhalde...İşin özü ürünü teslim aldıysanız vatan computer olarak sizde sorumlusunuz. Ben satıcıyım ibaresi ile işin işinden çıkamazsınız. Sd kartta önemli bilgiler içerdiği için bunun peşine düşmüş durumdayım.Bu tutumunuzdan dolayı sizi kınıyorum.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi31 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön