Vatan Bilgisayar Asus Servisi Fahiş Ücret İstiyor.

Osman S. |

Aldığım asus N550JV marka bilgisayarı (3300 tl) 28.08.2014 te ısınma problemi ile servise bıraktım. Subbufer adında harici bir hoparlörü bulunmakta onun ucu yuvasında kırılıp içinde kalmıştı. Bu nedenden dolayı servis bana 225 tl hesap çıkardı. Ses kartı kırılmışmış. Ben yapılmasını istemeyip ısınma problemine bakmalarını istedim fakat kullanıcıdan kaynaklanan hatayı çözmeden diğer problemlere bakılmıyormuş.

Bilgisayar geri gönderildi ben kendi çabamla ucu çıkardım ve ses kartının çalıştığınıda Vatan Bilgisayar'da test ettirip tekrar gönderdim ve yine aynı problemden dolayı benden 225 tl para talep ediliyor. Bilgisayarımın asıl sorunu olan ısınma probleminin çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman S.
  26 Eylül
  23:40

  bilgisayarım parayı ödedikten uzun bir süre sonra elime geçti. anakart batarya ses kartı değiştirildi (bari bilgisayarı değiştirseydiniz). fakat bilgisayarı teslim alırken fark edemedim kasasında çatlak var servise verirken böyle bir durum yoktu. ben sizinle sürekli problem mi yaşayacağım. bu ülkede sizler bir tek para alırken işlerinizi düzgün yaparsınız. ama hiç düşünmezsiniz bunca insanın haklarını yemeyi. verdiğim bir kuruş bile helal değildir size bilesiniz.

 • 17 Eylül
  15:55

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 16 Eylül
  14:12

  Değerli Müşterimiz;

  Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com

 • 13 Eylül
  14:32

  Değerli Müşterimiz;

  Lütfen fatura bilgilerinizi veya servis kayıt numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com