08 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar Arızalı Yazıcı Sattı.

01.02.2014 tarihinde 1400 tl bedelle almış olduğum yazıcı arızalı çıktı. İşyerimizin muhasebe departmanın da fatura yazımında kullanıyoruz. Ürünü değiştirmediler. 4 gün Kayseri Vatan mağazasında alıkoyduktan sonra şimdi İstanbul'a servise yollamışlar. 7-10 arası sürer gelmesi diyorlar. Firma olarak 15 gün fatura kesemeyecek miyiz? Böyle mağazacılık olur mu? Bir daha vatan bilgisayardan asla alışveriş yapmayacağım.

Ahmet 239 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Ahmet 10 Şubat 2014

    malı satarken garantiden,değişimden bahsediyorsunuz. cihaz arızalı çıkınca biz sadece satıcıyız diyorsunuz.10 gündür nokta vuruşlu yazıcı olduğu için işlem yapamıyoruz.Mağdur durumdayız.8 gündür bekliyoruz.Şimdide İstanbula yolladık 10 günden gelir diyorlar.Vatan dan alışveriş mi ? asla..

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön