14 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün Satışı Yaptı.

03.12.2014 tarihinde Vatan bilgisayarın İnternet adresinden 2 adet Asus Zenfone 5 akıllı telefon satın aldım. Cihazlar hediye olmak üzere 05.12.2014' de teslim edildi. Fakat cihazlardan biri kullanımına başlandıktan 20 gün sonra arıza verdi ve 2 gün sonra da Trabzon Vatan Bilgisayara çözüm almak adına teslim edildi.

Verilen bilgiye istinaden 15 iş günü sonrası servisten cevap alabileceğimizi ve takip yapılabileceğini bildirdiler. Fakat bugün 14.01.2015 telefon servis yolunda ancak gözükmekte. Yeni bir cihaz 20 günde bozuluyor, dahası 18 gün önce servise yollanmasına rağmen telefonla kimse ilgilenmemiş. Kullanıcıya yedek telefonda verilmeyerek mağduriyet yaratılmıştır.

Çiğdem 2.672 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem'in Teşekkür Mesajı23 Ocak 2015

  Evet son olarak bugün tarafıma Vatan Bilgisayar tarafından net bir çözüm bilgisi ulaştırıldı. Asus teknik servis noktasında çok hızlı olmamakla beraber konuyu Vatan Bilgisayar paylaştığımda derhal ilgilenip istediğim şekilde gayet makul ürün değiştirme/iade olanağıyla birlikte bir çözüm sundular. Bu neticede müşteri olarak bizi oldukça tatmin etmiş durumda. İlgi ve alaka için hem Şikayetvar.com sitesine hem de Vatan Bilgisayara teşekkür ediyorum.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi23 Ocak 2015

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Çiğdem 15 Ocak 2015

  Evet arandım fakat henüz net bir çözüm almış değilim mağduriyetim devam etmekte. Firma en kısa sürede dönüş yapacağını bildirdi beklemedeyim.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi15 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön