17 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Arızalı Telefonuna Sahip Çıkmadı!

Telefonumu 24. 11. 2012 tarihinde vatan bilgisayardan satın aldım. Aldıktan 1 ay 3 gün sonra telefonum arızalandığı için vatana gittim fakat 3 gün den dolayı telefonum değiştirilmedi, servise gönderildi. 15 gün serviste bekleyen telefonumun arızasının olmadığı söylendi ve kartımdan dolayı olabileceği ve kartımın değiştirilmesi istendi.

Ben de kartımı ücret karşılığında tekrar yeniledim. Ama arızam devam etti. Ve böyle git gel git gel Telefonum 4 kere servise gitti. Hep oyalandırıldım. Telefonum hala arızalı nokia dan çok memnunduk ama neden böyle bir şeyle karşılaştık anlayamadım. Telefonumun değiştirilmesini sizden rica ediyorum. Mağdur olduğumu belirtmek istiyorum.

Melek 46 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön