08 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Arızalı Kabul Etmiyorlar!

02.02.2013 tarihinde vatan bilgisayar ankara/batıkent şubesinden piranha 7" tablet pc aldım. Cihazın ekranında çizgi vardı o gün şehir dışına çıktım 10 gün sonra Ankara' ya geldiğimde vatan bilgisayara gittim bu ürünün ayıplı olduğunu söylediğimde servise göndermemiz gerekli iade almak için dediler. Servis kullanıcı hatası dedi.

187 tl ye aldığım tablet için bende 168 tl onarım bedeli istediler vatan bilgisayardaki görevlide benimle dalga geçer gibi siz ekranı kırmışsınız diyor bende cihazın üzerinde çizik yok nerde kırdım ekranı dediğimde yine dalga geçer gibi ekrana vurmuşsunuzdur cebinizdeyken üzerine oturmuşsunuzdur diyor. tesadüf gördümki şarj cihazıda çalışmıyor. yakışmadı vatan bilgisayara.

Süleyman 25 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Nisan 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön