Vatan Bilgisayar 3 Hafta Oldu Hala Garantili Kulaklığımı Düzeltemedi!

Berkan Ç. |

Ben 22.04.2015 tarihinde Creative Ep630 kulak içi kulaklığımı garantisi olduğu için Kocaeli Gebze'de ki Vatan Bilgisayar'a teslim ettim ve düzelmelerini istedim. Daha sonra 2-3 defa aramama rağmen saçma cevaplar verdiler. Yok onlarda başka bir yere vermiş tamiri için sonra geri yollamışlar falan filan.

Kulak içi kulaklık altı üstü? Neyini uzatıyorsun. 3 hafta olmuş insaf! 3 haftada bunun neyiyle uğraşıyorsunuz? Küçücük bir kulak içi kulaklık bu. Kesin bir köşeye atılmıştır bakılmıyor dur bile. Bende aramasam umurlarında değil. 3 haftada bu işi halledemeyecek isen bana neden 2 yıl garantisini veriyorsun? Hizmetten hiç memnun değilim.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Berkan Ç.
    17 Mayıs
    14:36

    2 gün sonra 1 ayı tamamlayacaklar. Bir kulaklık için 1 ay (veya daha fazla) bekletiyorlar ise laptop almış olsam bozulsa onu göndersem 1 yıl sürer herhalde... Böyle bir hizmetsizlik ben görmedim şu ana kadar. Adamları burada şikayet ediyoruz adamlar bir cevap vermeye bile tenezzüh etmiyorlar. Arayınca da biz hazır olunca size mesaj yazacağız diyorlar. Böyle saçma bir iş olablir mi? Hem aramak sormak yasak, hem bir işi beceremiyorlar. Resmen saçmalık... Asla kimseye tavsiye etmiyorum bu vatan bilgisayarı. lanet olsun