Varimed Kısa Ürünleri Üretmiyor.

Ahmet C. |

Varimed varis çoraplarından külotlu, burnu açık, kısa boylu olan bir çorap sipariş ettik. Bize kısa olan değil normal boyu geldi. Yetkili satıcı ile görüştüğümüzde piyasada olmadığını söyledi. Ben de İstanbul'da olan fabrikayı telefonla aradım. İhtiyaç olmadığı, istenmediği için üretmediklerini söylediler. Bende satanında, ihtiyacı olanında bu çorabın kısa boyu olan çoraptan haberi yok. Benim hanımın kasık boyu 65 cm bize kısa lazım. Normal boyu aldık aşağı doğru sağılıp dizin arkasında birikiyor,rahatsızlık veriyor. Fabrika ilan ettiği halde neden kısa boyunu üretmiyor. Sanki Türk bayanlarının hepsi uzun bacaklıymış gibi

Etiketler :

Tedarik - Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  28 Nisan
  19:02

  Şikayetvar a teşekkür ederim.Benim hanım çok istemesine rağmen çorabı giymeyi bıraktı.Çünkü dizin arkasında toplanıp o bölgeye baskı uyguluyor.Ben Facebook ta kampanya başlatıp ürünün satışını engellemek için kampanya başlatacağım.Saygılar.

 • Ahmet C.
  28 Nisan
  18:59

  Kısa çorap Türkiye şartlarında daha çok satılabilecekken ve satış formlarında gösterilmişken neden üretmezlar hala anlamış değilim.