11 Eylül 2013 #2005515

Varan Turizm Bilet Satışı Plansız ve Kötü!

11 Ekim 2013 tarihinde İstanbul-Bulancak seferi için bilet satış tarihinizi öğrenmek adına siteniz üzerinden bilgi talep ettim. (mesaj No : 136605)Tarafıma 09. 09. 2013 tarihinde cevap verdiniz 3 hafta içerisinde satışa çıkacağını ancak belli olmadığını ilettiniz. Bunu da sözüm ona İşletme Müdürünüzün ilettiğini yazdınız. Bugün tarih 10. 09. 2013 ve ilgili seferde tüm biletler satılmış gözüküyor. Varan Turizm 1 gün önceden bile güzergah planlamıyor ya da bilgi talebinde bulunan müşterisini umursamıyor.


Bu kadar mı zordu bir biletin satışa ne zaman çıkacağını iletmek. Tavsiyem o İşletme Müdürünüzü bir daha gözden geçirmenizdir. Bu şikayette umurunuzda olmaz eminim.

İbrahim 142 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim13 Kasım 2013

    Kardeş firma yetkilisi aradı ve hiç memnun olmayacağım bir koltuk önererek internet satış fiyatından değil normal satış fiyatından koltuk sattı. Bayram olduğu için mecbur satın aldık sonra kendi takibimle yeni açılan bir seferden değişiklik gerçekleştirerek koşulları ancak düzelttim. Yoğun zamanda itibarlı firmalarda itibarsızca davranabiliyor. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön