Vanucci Beğendiğim Kaplamadan Farklı Bir Kaplama Geldi

Tuğba Tuğba19 Temmuz 01:53

Fiyatı yüksek olan kaplamasını çözümcü marka olması sıfatı ile ve riske girmemek in mevcut görüp dokunduğum bir mutfak kaplaması seçtim. Fotoğraftan seçim yapmadım. Mutfağın minik bir kısmında beğendiğim kaplama mevcut gerisi marangozda görebildiğim hatta orge de yarı fiyatına görüp beğenmediğim için Vanucci de bu mutfağı seçmiştim. Pişmanım. Kaplamam düzeltilirse tekrar yazarım. Çünkü ille alınmadan burası okunuyor biliyorum. Ev Kuşadası'nda fark fotoğraflarda net belli değil alakasız hem beğendiğim o minik kısma dokunmanızı hem mutfağa dokunmanız yeterince ne olduğunu ifade edecektir tatil bölgeleri olduğundan yazın rahat denk gelebileceğiniz yerdeyim. Yorum yazın kapım tüm tüketicilere açıktır. Ek olarak mutfağım tam değil bazı dolap içi aksesuarlarım eksik geldi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tuğba 02 Ağustos 13:17

Geçen sene ki bir şikayetimi 3860 kişi görüntülemiş vanucci şikayetim 2 hafta olmuş 239 kişi görüntülemiş. Bu yüzden bilgi vermeyi okuyanlara borç ediniyorum. Henüz İlgilenilmedi.

Vanucci Logo Vanucci 20 Temmuz 14:07

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, VANUCCİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular