25 Ağustos
#12478943

Vals Tour Karadeniz Turunda Otel Sorunu

Vals Tour'dan 5 gece 6 gün Karadeniz turu aldık. Çok güzel bir rehber ekibi ve grup ile tura başladık. Her şey çok güzel giderken fırtına vadisinde Pugari diye bir otelde 2 gece konaklama yaptık. Çok güzel giden 3 günün ardından bu kadar kötü bir yer bulmak çok şanssız bir durumdu. Hizmet vermeyi bilmeyen bir personel kendini bir şey sanan otel müdürü. Aranan telefonlara cevap vermeyen resepsiyon.


Yemek hizmeti yaparken insanlara çöp tenekesi gibi davranmaları. 2 gün geçirip ayrıldık. Daha sonra Ordu 'da Dede Evi otel de Y**** amca ve eşinin aile sıcaklığında kalmak çok güzeldi. Pugari oteldeki personel arkadaşların Y**** amcanın yanında 1 hafta eğitim almalarını tavsiye ederim. Gerekeni Vals Tour'un yapacağına inanmak istiyoruz.

Kübra Kübra 4.718 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vals Tour Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Konuğumuz, Öncelikle tatil organizasyonunuzda tercihinizi acentemizden yana kullandığınız için size çok teşekkür ederiz. Turlarımızda kullandığımız oteller esasında yerinde incelenerek ve belli hizmet şartları üzerinde anlaşılarak tercih edilen otellerdir. Pugari Otel de yaz döneminden beri kullandığımız ve şikayet almadığımız bir otel idi. Ancak belli ki bu haftaki konaklamamızda hizmet anlamında bazı problemler yaşatmıştır. Söz konusu otelimiz en sert şekilde uyarılmış ve tekrarı halinde otelle olan iş birliğimizin sona ereceği bilgisi kendilerine iletilmiştir. Sizlere de, hizmet kalitemizi artırma yönünde bize verdiğiniz iyi niyetli katkıdan dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Öte yandan, Karadeniz turlarımızda yıllardır kullandığımız Dedeevi Oteli’ne ve personeline gösterdiğiniz teveccüh için de ayrıca teşekkür ederiz. Memnuniyet geri bildiriminiz otelimize iletilmiştir. Sonraki seyahat tercihlerinizde de acentemizi tercih edeceğinizi ümit ederek, diğer turlarınızda da görüşmek üzere, esenlikler dileriz. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları