04 Eylül 2013

Vals Tour İlanda Ücretsiz Diyor Ama Ücretli!

03 Eylül günü Vals Tour çağrı merkezini aradım. Müşteri temsilcine kurban bayramı için rezervasyon yaptırmak istediğim oteli söyledim . Özellikle 13 yaş ücretsiz çocuk kabul eden otel tercih ettiğimi anlatarak fiyat hesaplaması ricasında bulundum.

Verilen fiyatta çocuğun ücretlendirmeye alındığını gördüm ve müşteri temsilcine web sayfalarında ve ilanlarında ismi geçen otelin neden 13 yaş ücretsiz çocuk kabul ettiğini yazdıklarını sorduğumda, verilen cevap belirttiğiniz tarihlerde geçerli değil oldu. Sonuç Vals Tour tüketiciyi yanıltmaya yönelik ilan veriyor.

İlker 2.822 Okunma

Cevaplar

  • İlker09 Eylül 2013

    2.cevabıma ve tarih belirtmeme rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.Ücretsiz alamayacağınız kişiyi ilanda afişe etmeyin yada afişe ettiğiniz yaşı uygulayınız.

  • İlker04 Eylül 2013

    Doğum tarihi tatile gittiği dönemden sonra bilgilerinize sunarım. 14.11.2000 otel konaklama istediğim tarih 15 Ekim Ayrıca başka operatörlerdende aldığım bilgilerde çocuğum 13 yaş free kabul eden otellerdede ücretsiz olduğu tarafıma iletildi. Yani sorun sadece sizde.

  • Vals Tour Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhabalar ilgili şikayetin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını tahmin ediyoruz sayfamızda cocuk yasları ile alakalı | 0-13 yaş arası ücretsiz | şeklinde bilgi yer almaktadır, bu şu anlama gelir misafirin tatile gittiği dönemde 13 yaşını aşmış ise ücrete tabidir. yani doğum tarihi tatile gittiği dönemden önce ise ücrete tabidir eğer doğum tarihi tatile gittiği dönemden sonra ise ücrete tabi değildir. Bilginize...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön