Vakko'dan Aldığım Takım Elbise Deforme Oldu!

Coşkun Ö. |

Bir akrabamın kalitesine güvenerek satın alıp bana hediye ettiği takım elbiseyi bir süre zevkle giydikten sonra takımın pantolonunu diğer pantolonlarla beraber makinede yıkanmış. Bu diğer pantolonlar dediğim ise yine hepsi kaliteleri ve markaları ile sektörde kendini ispatlamış pantolonlar.

Yıkama sonucunda sadece Vakko marka pantolon küçülmesinin yanı sıra tiftiklenme ve renk atmayla karşılaştım. Pantolonların yıkama etiketlerini incelediğimde hepsinin kurutemizleme ile temizlenmesi gerektiği bilgilerini gördüm. Ancak diğer tüm pantolonlarda bu bilgi yazıyorken herhangi bir bozulma olmadığı halde sadece Vakko marka pantolonumun bozulması beni şaşırttı.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun Ö.
  04 Mart
  11:26

  vakko dan elbise almayın bozulunça sahib çıkmıyorlar bakın bir sürü şikayet var heralde bütün müşterileri haksız bi onlar haklı hiç birtane bile müşterinin sorununu çömüyorlar bir araba parasına elbise satıyorlar ama sahib çıkmıyorlar uyanın milletttttttttttttttttt

 • Coşkun Ö.
  03 Ocak
  10:55

  pantolonu almıcam vakkoya hediyem olsun

 • Coşkun Ö.
  24 Aralık
  14:23

  sizin hiçbirtane bile müşteriniz haklı deyilmi herkese aynı cvbı yazıp gönderiyorsunuz

 • Coşkun Ö.
  23 Aralık
  11:38

  kesinlikle sıfır hiçbi şekilde alışveriş yapmam.alışveriş yapan arkadaşlarım ve akrabalarımada yaptırtmam

 • Coşkun Ö.
  20 Aralık
  11:26

  kığılıdan sarardan aldığım pantolonda herhangibi bozulma çekme tiftiklenme renk atma olmadı neden sizin ürünüzde oldu yoksa o markaların ürünleri çok kalitesiz oldugu içinmi bozulmadı ve sizin ürününüz çok kaliteli oldugu içinmi bozuldu bir araba parasına elbise satıyosunuz ve malınıza sahip çıkmıyosunuz

 • 19 Aralık
  17:25

  Konfeksiyon ürünleri kuru temizleme ile temizlenmelidir ve bu bilgi ürün evsaf etiketinde yer almaktadır. özelliklerine uygun temizleme yapılmayan ürünün deforme olması doğaldır ve iade alınması mümkün değildir.

  İyi Çalışmalar,

  Vakko
  Müşteri İlişkileri