22 Ocak 2014

Vakko'dan Aldığım Çikolata Bayat.

Vakko'nun turamp towers İstanbul şubesinden 16/01/2014 tarihinde hediye kadife kutu içinde madlen çikolata aldık fakat içindeki çikolatalar tamamen bayat ve tadı değişmiş kötü bir şekilde hayırlı bir iş için hediye giden paketin Vakko olupta bayat olması ne kadar ilginç ve bu firma çalışanlarına 2 kez şikayet yazdığım halde dönmediler.

Telefon açtığımızda içindeki çikolatayı telafi ederlermiş benim rezil olmamın telafisi nasıl olacak? Beklemedeyim ararlar diye. Şimdi yapılacak olan çikolatanın sağlığa zaraarlı olduğunu bile bile sattıkları için kanunen hakkımı arayacağım başında dahil.

Cemal 386 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi22 Ocak 2014

    Vakko Chocolate ürünleri üzerinde son kullanım tarihleri bulunmaktadır. Ürünün son kullanma tarihi 03 Mart 2014’tür. Bizim için prestij ürünü olan çikolatalarımızda bahsi geçtiği gibi bir durum oluşması mümkün değildir ancak satın alım sonrasındaki saklama koşullarından kaynaklı bir durum olabileceği gözönüne alınmalıdır. Konu hakkında ilgili mağazamızın müşterimiz ile irtibata geçtiğini ve mağazamıza davet ederek memnuniyet sağladıklarını belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunarız. İyi çalışmalar, Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön