Vakko'dan Aldığım Çantanın Sapı Tüylenmeye Başladı.

Derya D. |

2013 şubat ayında omuzdan askılı bir çanta aldım. 392 tl ye ve 2014 mart ayında çantanın sapları tüylenmeye başladı ve bu bir yıl içinde her gün kullanmadım. 10 gün önce Optimum'daki Vakko'ya götürdüm. Sağolsunlar aldılar fiş düzenlediler ve gönderdiler. 15 gün içinde gelen sonuç ne hikmetse 9 gün içinde geldi ve kalite kontrol merkezleri kullanımdan kaynaklanan sonuçtan ötürü.

Çantayı aynı şekilde göndermişler. Kullanıcı hatası diye. Ben omuzdan askılı çantayı elde mi taşımam lazım bilemedim. Ayrıca ben sadece kulplarının değişimini talep etmiştim. Koskoca Vakko'ya çok yakıştı. Çanta kulpu değiştiremediler.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  10:35

  Müşterimiz 2013 yılına ait olan çantasının sap kısımlarında tüylenme olması şikayetiyle ürününü mağazamıza iletmiştir. Üründe kullanım sonrası deformasyon meydana geldiği tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata bulunmaması nedeni ile telafisinin ya da tadilatının mümkün olmadığı müşterimize hem mağazamız hem de birimimiz tarafından iletilmiştir. Vakko olarak, 75 yıldır ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ancak üretimimizden kaynaklanmayan hataları da belirtmek gerektiğinin bilincindeyiz.

  Bilgilerinize Sunarız.

  Vakko Kuruluşları
  Müşteri İlişkileri