17 Nisan
Yorum Yap
#11856761

Yamulan Vakko Çanta

Vakko’dan aldığım Speedy model çanta kullanmaya başladığım andan itibaren yamulmaya başladı. Arkadaşlarımın garantisi var neden göndermiyorsun (yeni alınan çanta böyle gözükmemeliymiş) demesi üzerine çantayı incelemeye gönderdim. Çantanın yanlış muhafaza edilmesi nedeniyle kullanıcı hatası sonucu geldi.


Sorun şu ki; çanta kullanım esnasında bozuldu ve çantamı altı ay i dolu muhafaza ettim düzelir umuduyla. Sonuç aynı, her yolu denedim ancak Vakko sattığı ürünün arkasında durmayan bir markacıkmış. Bence Speedy modelleri tamamen üretim hatası. Uzak durulmalı, kimseye aldırtmam bundan sonra. Müşteri hizmetlerinden aranacaktım ama onun yerine kaçamak bir mail atılmış, hoş aradıklarında da acemilerle muhatap oluyorsunuz.

Ezgi Ezgi 242 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi1 s

    Değerli Vakko Dostu, Siz değerli Vakko Dostları’nın paylaşımları bizler için büyük önem taşımaktadır. Talebinizle ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Vakko Kuruluşları’na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vakko Kuruluşları, Müşteri İlişkileri

  • Ezgi17 Nisan

    Ben zaten sizinle iletişim sağladım ve bir sonuca ulaşamadım. İnsanların benimle aynı hataya düşüp mağazanızın kapısından girmemesi için yazıyorum. Türk bir marka, alalım paramız yurt dışına gitmesin diyoruz, ama buradan alıp bir sene kullanıp atacağım çantadansa yurt dışından alır senelerce yepyeni ve gururla kullanırım. Sizin yamulan çantalarınızla gezecek değilim. Ben utanıyorum kullanırken, siz insanların kolundaki üretim hatası Vakko'lardan utanmıyorsunuz.

  • Vakko Temsilcisi17 Nisan

    Değerli Vakko Dostu, Siz değerli Vakko Dostları’nın paylaşımları bizler için büyük önem taşımaktadır. Sizlerden gelen tüm bildirimlere açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Değerli vaktinizi ayırarak konunun tarafımıza ulaşmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz bildirimle ilgili olarak gerekli araştırmalar sağlanacak ve en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Vakko Kuruluşları’na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz Saygılarımızla, Vakko Kuruluşları, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları