13 Haziran 2014

Vakko'dan Aldığım Çantanın Sapı Tüylenmeye Başladı

2013 şubat ayında omuzdan askılı bir çanta aldım. 392 tl ye ve 2014 mart ayında çantanın sapları tüylenmeye başladı ve bu bir yıl içinde her gün kullanmadım. 10 gün önce Optimum'daki Vakko'ya götürdüm. Sağolsunlar aldılar fiş düzenlediler ve gönderdiler. 15 gün içinde gelen sonuç ne hikmetse 9 gün içinde geldi ve kalite kontrol merkezleri kullanımdan kaynaklanan sonuçtan ötürü.

Çantayı aynı şekilde göndermişler. Kullanıcı hatası diye. Ben omuzdan askılı çantayı elde mi taşımam lazım bilemedim. Ayrıca ben sadece kulplarının değişimini talep etmiştim. Koskoca Vakko'ya çok yakıştı. Çanta kulpu değiştiremediler.

Derya 821 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimiz 2013 yılına ait olan çantasının sap kısımlarında tüylenme olması şikayetiyle ürününü mağazamıza iletmiştir. Üründe kullanım sonrası deformasyon meydana geldiği tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata bulunmaması nedeni ile telafisinin ya da tadilatının mümkün olmadığı müşterimize hem mağazamız hem de birimimiz tarafından iletilmiştir. Vakko olarak, 75 yıldır ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ancak üretimimizden kaynaklanmayan hataları da belirtmek gerektiğinin bilincindeyiz. Bilgilerinize Sunarız. Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön