19 Şubat 2013

Vakko Ürün Hakkında Dönüş Olmadı!

Almış olduğum kravat ıslanınca görüntüsü hoş olmadı. Ben de form bornava'daki vakko mağazasına ürünü teslim ettim. Onlar da telefonumuzu aldılar ve döneceklerini ifade ettiler. Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen henüz dönen olmadı. Bugüne kadar her ürününden memnun kaldığım Vakko, ne zaman geri dönerek kravatımı değiştirir diye bekliyorum. Hatta ben değiştirir diye iddiaya bile girdim. İnşallah kaybetmem.

Omer 44 Okunma

Cevaplar

  • Omer20 Şubat 2013

    Tek kravatım bu değil. İlk defa da kravat kullanmıyorum. Diğer kravatlara nasıl davranıyorsam buna da öyle davrandım. Bu deform oldu diğerleri iyi. Değiştirmenizi talep ediyorum.

  • Vakko Temsilcisi20 Şubat 2013

    Konu hakkında bir araştırma yaptık. Müşterimiz ürünü 16 Ocak 2013 tarihinde Butik Vakko Forum Bornova mağazasına iletmiştir. % 100 ipek olarak üretilen ürünlerin kuru temizleme ile temzilenmesi ve su bazlı işlem yapılmaması gerekmektedir. Bu bilgi ürün evsaf etiketinde bulunmaktadır. Müşterimizin de ifade etmiş olduğu gibi ürünün su bazlı işleme maruz kalması üründe deformasyona neden olmuştur. Üretime dayalı bir hata olmaması nedeniyle ürünün kabul edilmesi mümkün değildir. Bu bilgi mağazamız tarafından müşteriye iletilmiş ve müşterimiz müsait olduğunda ürününü alacağını ifade etmiş ancak henüz almamıştır. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön