25 Aralık 2015

Vakko Ürün Deformasyonu!

Vakko mağazalarının uzun süredir müşterisiyim. Aplus AVM'den 27.10.2015 tarihinden bir çanta aldım. Çantanın saplarından ipleri ayrılmaya başladı ve ürünü aldıktan 40 içinde ürünün başka bir ürünle değiştirilmesi talebiyle iade ettim. Dün çantamın tamir olduğu ve teslim almam bilgisi verildi. Mağazaya gittim ve ürünün değiştirilmesi için talepte bulunduğumu belirttim. çünkü çantanın omuzdan asılan askısı deriden değil, plastik kumaş karışımı bir maddeden olduğundan, bir süre sonra yine aynı şikayete maruz kalacağımı biliyordum. Nitekim mağazada ki satış danışmanı arkadaşta çantayı kontrol ederken, askıdan yeni iplerin açıldığını ve bir süre sonra yeniden deformasyona uğrayacağını doğruladı.

Şevin 239 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi28 Aralık 2015

    Müşterimize ait ürün metal kısımlarından kopma şikaleti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. Ürün ile ilgili yapılan inceleme sonrası kullanıma bağlı deformasyon meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için telafisinin mümkün olmadığını belirtir, orjinaline uygun tadilatının yapıldığını iletmek isteriz. Bu bilgi birimimiz tarafından da müşterimize iletilmiştir. İyi Çalışmalar. Vakko Müşteri İlişkileri

  • Şevin25 Aralık 2015

    Daha önce yazılan şikayetlere bakıyorum. Ürün satın alındıktan sonra 1 yıl hatta 2 yıl geçmiş ürünler de bile tüketiciler talepte bulunup haklarını arıyorlar. Benim aldığı üründe süre ise sadece 40 gün. Böyle köklü bir firmaya göstermiş olduğu bu yaklaşımı hiç yakıştıramadım. Ürünün henüz 1.taksidini ödedim daha birkaç taksiti var ve çantayı kullanmadan bedelini ödemeye devam ediyorum.

  • Şevin25 Aralık 2015

    Vakko müşteri ilişkilerinden Ömür Hanımla bu konuyu konuştum. Ürünün üretiminde bir problem olmadığı, kullanıma bağlı deformasyon olabileceği, kullanım esnasında tüketicinin yanında olmadıklarını bildirdi. Böyle bir yorum yapılabilir mi? Ürün 40 gün içerisinde deforme olabiliyorsa eğer demek kullanılan malzemede problem var demektir. O zaman ürünün içine kısa sürede deformasyon olabilir ibaresi konulup tüketiciyi bilgilendirmeleri gerekir. Tüketici de ona göre kararını verir. Marka çok kısa sürede deforme olan ürünü beni kullanmaya zorluyor. Ürünün kesinlikle değişmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön