25 Şubat 2013

Vakko Tadilatta Zorluk Çıkarıyor!

Geçtiğimiz yıl İstanbul Bilik Deri'den aldığım çantamın bu akşam İzmir Agora AVM'de askısı dikiş yerinden söküldü. Agora'daki Vakko'ya eşimle gittiğimizde çantayı nereden aldığımız soruldu. Bilik Deri cevabı üzerine soruyu soran bey içeriye gidip A. Hanım diye seslendiği kişiden çantayı Bilik Deri'ye vermemiz gerektiği yanıtını iletti.

Eşim İzmir'de oturduğumuzu ve ürünlerinin arkasında durmaları gerektiğini anımsatınca prosedür böyle dendi. Orjinalliği bozulmaması için çok kolay bir dikim işlemi ile onarılacak çantayı alarak mağazadan çıktık. Kendi mağazaları dışında satış yaptıran Vakko'nun ürün nereden alınırsa alınsın gerekli hizmeti vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Nükhet 841 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterilerimiz öncelikli olarak ürünü satın almış oldukları mağazalara yönlendirmekteyiz. Mağazamız bu nedenle müşterimizi bu şekilde yönlendirmiştir. Müşterimizin farklı bir şehirde olması nedeniyle mağazamız kendileri ile irtibata geçerek ürünün tadilatının yapılması konusunda yardımcı olacaklardır. Bilginize sunarız, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön