23 Şubat 2013 #1649787

Vakko Son Kullanım Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor!

22. 02. 2013 tarihinde Trump Towers içerisinde bulunan Vakko mağazasına uğradım ve 110 tl değerinde çikolata satın aldım. ürünlerin son kullanma tarihine bakmadım. Vakko da böyle bir durumla karşılaşacağım aklıma gelmedi.


Avm den çıktıktan sonra paketlerin üzerindeki son kullanma tarihi dikkatimi çekti ve geri dönüp böyle bir durumun nasıl olabileceğini sorduğumda aldığım cevap çok komik ve düşündürücü oldu.


İsmini sonradan öğrendiğim Vakko çikolata fabrikası kontrol müdürü olan **isimli bayan bana ürünü alırken son kullanma tarihine bakmanız gerekir gibi komik gayri ciddi tuhaf bir açıklama yaptı. bende ürünlerin parasını almadan hepsini kendilerine hediye edip çıktım.

Hakan 388 Okunma

Cevaplar

  • Hakan30 Mart 2013

    Bazı gereksiz ve kişilik yoksunu,insan tanımına giren fakat hayvan özelliği taşıyan bir kisi yalancı olduğumuzu beyan ediyor.bu fatura senin gözüne girsin:) vakko nun kbl ettıgını sen nasıl kabullenemiyorsun hayret.ayrıca ben paramı bile geri almadım.

  • Hakan25 Şubat 2013

    Mayıs 2013 olan ürürünüz sadece birtanesi. diğerinin tarihi kaçtı? veya diyelim ki sizin dediğin gibi gelişti,dısarıdan degilde sizin gibi köklü bir firmadan normal fiyatının çok uzerınde ödeme yapılarak bir ürün alıcam ve onunda son kullanma tarıhıne 3 ay kalıcak ve onu tüketicem öylemi? ayrıca beni magaza müdürünüzün aradığını ıletıyorsunuz beni herhangi bir magaza müdürü aramadı.sadece twitter adresimden ismini belirttiğim bayan alırken tarihine baksaydın diye mesaj göndermiş.lütfen firmanıza yakışır tutarlılıkta açıklama yapın..ayrıca ben zaten ücretin peşinde değilim sonucta yine söylüyorum onu ben size bağış yaptım.

  • Vakko Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz 22 Şubat 2013 tarihinde mağazamızdan Vakko Chocolate satın almıştır. Satın almış oldukları ürünlerin son kullanım tarihi kutunun üzerinde de yazmış olduğu gibi Mayıs 2013’tür. Mağazamıza konu hakkındaki düşüncelerini ileten müşterimize, ürünün son kullanım tarihinin dolmadığı, bu konuda markamızın her zaman özenle takipte bulunduğu iletilmiş ancak gene de ürünün iadesini istiyor ise yapılabileceğini bildirilmiştir. Müşterimiz ürünleri iade edip ücretini de istemediğini söyleyerek mağazadan ayrılmıştır. Mağaza müdürümüz kendisini aramış ve mağazamızdan bu şekilde ayrılmış olmasından markamız adına duyduğu üzüntüyü dile getirerek kendilerini tekrar mağazaya davet etmiştir. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön