03 Eylül 2013 #1991596

Vakko Smokin İçin Teşhirdeki Lekeli Gömleği Sattı!!

Düğünümüz için gelinlik ve smokinimizi son dakikada bir sorunla karşılaşmamak adına iyi bir marka olduğunu düşündüğümüz Vakko Armada'dan aldık. Düğünden 2 gün önce smokinimizi, düğün günü gelinliğimizi teslim aldık. Nikaha 1,5 saat kala eşim fotoğraf çekimi için smokinini giydi.


Oda ışığında bir şey gözükmemesine rağmen dışarı çıktığımızda gömleğin komple sapsarı olduğunu fark ettik. Ceketin içinde kalan kısım beyaz, dışında kalan yaka göğüs ve kol kısmı komple sapsarıydı. Resmen bize teşhirdeki gömleği ütüleyip satmışlar. Yeni gömleğin gelmesini beklemek zorunda kaldık. Ne fotoğraf çekilecek zamanımız kaldı ne de moralimiz.

Nil 366 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın M. ile şikayeti öncesinde irtibata geçerek konu hakkında açıklama yapmış bulunmaktayız. Müşterimizin farketmiş olduğu aksaklık mağazamız ile düğün öncesinde paylaşılmış ve mağazamız düğünün gerçekleşeceği otele ürün getirerek soruna çözüm kazandırmıştır. Ancak yaşanan stresin telafisi mümkün değildir ve bu konuda müşterimizden özür dilenmiştir. Göstermiş oldukları anlayış için burdan da kendilerine teşekkür ederiz. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön