04 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2604369

Vakko Özel Tasarım Dediler Hazır Giyim Verdiler

Vakko Zorlu Center Mağazasından iki ay önce 12.000 TL lik alışveriş yaptım. Orada bulunan satış personeli özel tasarım takım elbise yapalım diyerek yaklaşık iki saat boyunca ölçülerimi aldı ve siparişe geçti. Bayramdan bir gün önce takım elbise tarafıma geldi. Yalnız baktım ki ceket 52 beden, pantolon ise 54 beden hazır giyim olarak tarafıma ulaşmış.


Yaklaşık 6.000 küsür TL ödediğim Özel tasarım denilip Hazır giyim olarak verilen bu takım elbise olayında Vakko'nun marka ve kalitesine yakışmayan bir muameleye maruz kalmış olmam beni çok üzdü. Sorunu kendi özel terzime vererek düzeltirdim. Bu konuda Vakko yönetiminin satış personelini uyarmasını ve gerekli yaptırımı uygulamasını istiyorum.

İbrahim İbrahim 2.001 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimiz Vakko Özel Dikim hizmetimizden faydalanmış olup, birebir ölçülerine göre üretim yapılmıştır. Ürünün şoförleri tarafından teslim alınması nedeniyle ürünün giydirilerek son kontrolünün yapılması mümkün olmamıştır. Mağazamız müşterimiz ile görüşerek kendilerini mağamıza davet etmiş bulunmaktadırlar. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler